Dołącz do społeczności rozsądnych inwestorów!

Poza czytaniem bloga i słuchaniem podcastu chciałbym Cię zaprosić do śledzenia moich stron na Facebooku i Twitterze oraz do dołączenia do grupy dyskusyjnej na Facebooku oraz do zapisania się do mojego newslettera. Poniżej wyjaśnię Ci czego możesz się spodziewać po każdym z mediów.

Polub fanpage bloga Inwestomat

Przyznam, że moja strona na Facebooku to medium dość jednostronne. 5-7 razy w tygodniu publikuję tam zapowiedzi nadchodzących wpisów i inne ciekawe informacje gospodarczo-inwestycyjne, które czytelnicy mogą komentować do woli.

Dołącz do grupy dyskusyjnej

Grupa na Facebooku pod patronatem Inwestomat służy przede wszystkim konstruktywnym dyskusjom na tematy inwestycyjne. Mamy tu wielu bardzo doświadczonych inwestorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. Tematem przewodnim tego forum są dyskusje o tworzeniu i prowadzeniu długoterminowych portfeli inwestycyjnych, przy pomocy których powoli, ale skutecznie zbliżamy się do osiągnięcia finansowej niezależności lub jakiegokolwiek innego celu, który grupowicze sobie obrali.

Inwestomat - oszczędzanie, inwestowanie, wolność finansowa

Obserwuj mnie na Twitterze

Moja działalność na Twitterze jest póki co mocno ograniczona, ale staram się publikować tam swoje najciekawsze materiały. Często też komentuję posty innych i robię re-tweety ciekawych informacji znalezionych w internecie.

Zapisz się do newslettera

Przy pomocy newslettera komunikuję się z czytelnikami. Obiecuję nie spamować, pisząc co najwyżej 4-5 razy w miesiącu. Alternatywą dla newslettera jest też mój kanał RSS, subskrybując który otrzymasz informację o każdym nowym wpisie na blogu. Z newslettera można się rzecz jasna w każdej chwili wypisać, a prywatność użytkownika to dla mnie wartość nadrzędna.

Bądź na bieżąco z moim newsletterem:

Zero spamu, maksimum wartościowej treści.

Ostatnie 30 komentarzy na blogu

Najnowsze komentarze: