Dołącz do społeczności rozsądnych inwestorów!

Poza czytaniem bloga i słuchaniem podcastu chciałbym Cię zaprosić do śledzenia moich stron na Facebooku i Twitterze oraz do dołączenia do grupy dyskusyjnej na Facebooku oraz do zapisania się do mojego newslettera. Poniżej wyjaśnię Ci czego możesz się spodziewać po każdym z mediów.

Polub mój fanpage na Facebooku

Na mojej stronie na Facebooku publikuję kilka razy w tygodniu treści związane z tematyką bloga. Znajdziesz tam zapowiedzi nadchodzących wpisów i newsy ze świata finansów i inwestowania, pod którymi często prowadzimy żywe i wciągające dyskusje. Zapraszam do polubienia strony!

Dołącz do grupy dyskusyjnej

Nasza grupa na Facebooku służy przede wszystkim konstruktywnym dyskusjom na tematy inwestycyjne. Mamy tu wielu doświadczonych inwestorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. Tematem przewodnim grupy jest długoterminowych portfeli inwestycyjnych, przy pomocy których powoli, ale skutecznie zbliżamy się do osiągnięcia finansowej niezależności lub jakiegokolwiek innego celu, który motywuje grupowiczów do inwestowania.

Obserwuj mnie na Twitterze

Na moim Twitterze publikuję ciekawe nowinki ze świata finansów i promuję swoje najlepsze materiały. Często też komentuję posty innych i robię re-tweety interesujących informacji znalezionych w internecie.

Zapisz się do newslettera

Przy pomocy newslettera komunikuję się z czytelnikami. Obiecuję nie spamować, pisząc co najwyżej 2-3 razy w miesiącu. Alternatywą dla newslettera jest też mój kanał RSS, subskrybując który otrzymasz informację o każdym nowym wpisie na blogu. Z newslettera można się rzecz jasna w każdej chwili wypisać, a prywatność użytkownika to dla mnie wartość nadrzędna.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera:

.

Zero spamu, maksimum wartościowej treści.

Ostatnie 60 komentarzy na blogu

Najnowsze komentarze: